Паралімпіада-2020: Україна виграла п'яте «золото» зі світовим рекордом

Читать на русском
Україна сьогодні протягом години виграла відразу дві золоті медалі Паралімпійських ігор у Токіо. Обидві - у плаванні.
Максим КріпакGetty Images

Україна протягом години виграла одразу дві золоті медалі Паралімпійських ігор у Токіо. Крім того, український спортсмен встановив світовий рекорд.

Про це повідомляється на сайті Паралімпіади в Twitter.

Олімпійські ігри-2020: які призові отримають українські медалістиУкраїнські медалісти на Олімпіаді 2020 отримають 33,9 млн гривень призових. Як було в попередні роки – на інфографіці.

Перше «золото» суботи 28 серпня Україна на Паралімпійських іграх приніс плавець Євген Богодайко. Він першим проплив стометрівку брасом.

Це «золото» повернуло українську команду до десятки медального заліку Паралімпійських ігор. Відзначимо, для Богодайка золота нагорода в Токіо - вже сьома в кар'єрі.

А майже відразу за ним 26-річний український плавець Максим Кріпак з найкращим результатом в світі виграв стометрівку вільним стилем. Цю дистанцію Кріпак подолав за 50,64 секунди.

Зараз у збірній України 28 медалей - 5 золотих, 14 срібних і 9 бронзових.

Нагадаємо, Паралімпіада у Токіо почалася 25 серпня. В дебютний день змагань Україна виграла кілька медалей, - зокрема і перше «золото».

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps