Прищепити 5 млн осіб до осені не встигли: як змінювалася динаміка вакцинації з моменту призначення Ляшка

Читать на русском

Віктор Ляшко перед призначенням на посаду міністра охорони здоров'я пообіцяв до кінця літа вакцинувати від коронавірусу 5 млн українців (тобто зробити 10 млн щеплень). Обіцянка не виконана, і сам Ляшко визнав, що мета буде досягнута із затримкою. «Можливо, якщо не свята, то ми би з легкістю вийшли на 10 млн. Зараз ми вийдемо на цю цифру, ймовірно, із затримкою в тиждень – це максимум», – сказав міністр. «Слово і діло» пропонує подивитися, якою була динаміка вакцинації з моменту призначення Ляшка.

Як змінювалася динаміка вакцинації з моменту призначення Віктора Ляшка главою МОЗ – на інфографіці.
Динаміка вакцинації з моменту призначення ЛяшкаСлово і ділоЗображення максимального розміру (відкриється в новому вікні)

Віктор Ляшко був призначений міністром охорони здоров'я 20 травня. Станом на той день дві дози вакцини від COVID-19 отримали 60 тисяч 696 українців. До кінця місяця кількість повністю вакцинованих українців зросла більше, ніж удвічі: 31 травня таких було 129 тисяч 482 людини.

Протягом червня з відкриттям центрів масової вакцинації кількість повністю вакцинованих громадян вдалося збільшити в п'ять разів. Станом на 1 червня дві дози вакцини отримали 132 тисячі 58 осіб, 25 червня – вже більш як пів мільйона людей, 30 червня – 710 тисяч 996 осіб.

За липень вдалося довести кількість повністю імунізованих від COVID-19 українців до 2 млн. Станом на 7 липня дві дози отримали 1 млн 18 тисяч 258 українців, 20 липня – 1 млн 501 тисяча 291 українець, 31 липня – 2 млн 23 тисячі 258 осіб.

Протягом серпня повністю вакцинували від коронавірусу ще півтора мільйона людей. Станом на 1 серпня дві дози отримали 2 млн 33 тисячі 616 осіб, 20 серпня кількість повністю вакцинованих сягає понад 3 млн.

Станом на 29 серпня дві дози вакцини від коронавірусу отримали 3 млн 622 тисячі 915 українців. Тобто для виконання плану не вистачає ще близько 1,4 млн осіб. Віктор Ляшко заявив, що мета в 5 млн щеплених буде досягнута у вересні.

Нагадаємо, «Слово і діло» писало, чи потрібно вводити третю дозу вакцини від коронавірусу і навіщо.

Про комбінування вакцин проти коронавірусу, можна почитати тут.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: