Заволодіння 27 млн грн у Миколаєві: за одеську депутатку внесли заставу

Читать на русском
На виконання ухвали апеляційної палати ВАКС внесли понад п'ять мільйонів гривень в якості застави за депутата з Одеси.
Вищий антикорупційний судфото: «Слово і діло»

За депутатку Одеської міської ради Марину Лозовенко внесли 5,4 млн грн застави, розмір якої збільшила апеляційна палата Вищого антикорупційного суду як запобіжний захід у справі про заволодіння майже 27 млн грн на реконструкції Соборної площі в Миколаєві.

Про це «Слово і діло» повідомили у Вищому антикорупційному суді.

«20 серпня за підозрювану депутатку Одеської міської ради надійшли 5 402 600 грн», – сказала керівниця відділу комунікацій ВАКС Олеся Чемерис.

Як відомо, антикорупційний суд заарештував депутатку Лозовенко з альтернативою 1,4 млн грн застави. Пізніше апеляційна палата ВАКС збільшила розмір застави до 6,8 млн грн.

Нагадаємо, НАБУ затримало віцемера Миколаєва Коренєва на кордоні з Угорщиною. Також затримали депутатку Одеської міськради Лозовенко, першого заступника директора департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міськради Олександра Брижатого і ще одного керівника приватної компанії. Пізніше антикорупційні органи повідомили їм про підозру. Крім того, НАБУ викликало на допит мера Миколаєва Олександра Сєнкевича.

Як встановило слідство, в 2019 році департамент Миколаївської міськради оголосив тендер на виконання робіт з реконструкції Соборної площі. Як встановило слідство, заступник Миколаївського голови і перший заступник одного з департаментів міськради, зловживаючи службовим становищем, за попередньою змовою із шістьома особами – директорами приватних компаній, забезпечили перемогу у тендері одного наперед визначеної компанії БВК «Пік-Буд», яка і виконала роботи.

Однак, як засвідчила експертиза, роботи проведено за завищеними цінами, в результаті чого завдано понад 26,8 млн грн збитків місцевій громаді.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: