Заволодіння 27 млн грн: за трьох підозрюваних внесли заставу

Читать на русском
На рахунок антикорупційного суду надійшли кошти, внесені як альтернатива тримання у слідчому ізоляторі трьох підозрюваних.
Вищий антикорупційний судфото: «Слово і діло»

За трьох підозрюваних у причетності до заволодіння майже 27 млн грн на реконструкції Соборної площі в Миколаєві внесли заставу, як альтернативу тримання під вартою.

Про це «Слово і діло» повідомили у Вищому антикорупційному суді.

«Внесли у повному обсязі, як це визначено ухвалами», – підкреслила керівниця відділу комунікацій ВАКС Олеся Чемерис.

За її словами, гроші внесли за першого заступника директора департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, депутатку Одеської міськради та керівника приватної фірми.

За даними «Слово і діло», йдеться про Олександра Брижатого, Марину Лозовенко і Геннадія Свиридова.

Раніше суд заарештував посадовця Миколаївської міськради з альтернативою 943 400 грн застави.

Нагадаємо, НАБУ затримало віцемера Миколаєва Коренєва на кордоні з Угорщиною. Також затримали депутатку Одеської міськради Лозовенко, першого заступника директора департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міськради Олександра Брижатого і ще одного керівника приватної компанії. Пізніше антикорупційні органи повідомили їм про підозру. Крім того, НАБУ викликало на допит мера Миколаєва Олександра Сєнкевича.

Як встановило слідство, в 2019 році департамент Миколаївської міськради оголосив тендер на виконання робіт з реконструкції Соборної площі. Як встановило слідство, заступник Миколаївського голови і перший заступник одного з департаментів міськради, зловживаючи службовим становищем, за попередньою змовою із шістьома особами – директорами приватних компаній, забезпечили перемогу у тендері одного наперед визначеної компанії БВК «Пік-Буд», яка і виконала роботи.

Однак, як засвідчила експертиза, роботи проведено за завищеними цінами, в результаті чого завдано понад 26,8 млн грн збитків місцевій громаді.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: