Стало відомо, чи будуть відмовляти в роботі невакцинованим вчителям

Читать на русском
Чи потрібно вчителю щеплення від коронавірусу. Освітній омбудсмен Сергій Горбачов вважає, що відмовляти в роботі невакцинованим вчителям - незаконно.

Освітній омбудсмен Сергій Горбачов вважає, що відмовляти в роботі невакцинованим вчителям - незаконно.

«Як громадянин я підтримую вакцинацію і вважаю, що вакцинуватися повинні не тільки якомога більше педагогів, а й усі громадяни в цілому. Вакцинований працівник навчального закладу не тільки сам набагато менше ризикує та істотно краще захищений від важкого перебігу хвороби, а й захищає інших працівників і учнів», - написав Горбачов в Facebook.

90% вчителів Київщини вже вакциновані – ШкарлетТемпи вакцинації вчителів від коронавірусу різні залежно від областей. Наприклад, в Київській області 90 відсотків вчителів вже щеплені.

На його думку, співробітник навчального закладу повинен усвідомлювати, що вакцинуючись, він сприяє захисту права - перш за все свого і всіх учасників освітнього процесу - на життя і здоров'я. Також це підвищує шанси закладу проводити освітній процес з нового навчального року більшу частину часу в очному режимі.

Освітній омбудсмен зазначив, що як посадова особа буде діяти в рамках чинного законодавства і захищати права педагогічних працівників, якщо директори не допускатимуть їх до роботи.

Раніше міністр освіти та науки Сергій Шкарлет розповів, що у Київській області вакциновано від коронавірусу 90% вчителів. Повне інтерв'ю «Слово і діло» читайте - тут.

Нагадаємо, 30% населення світу отримали хоча б одну дозу вакцини від коронавірусу.

Також наші аналітики пропонують подивитися, скільки дорослого населення прищепили в Україні і які країни є лідерами та аутсайдерами за цим показником.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал