Зарплати антикорупціонерів: скільки в червні заробили глави НАБУ, НАЗК і САП

Читать на русском

«Слово і діло» стежить не тільки за тим, як українські політики і чиновники виконують свої обіцянки, а й за тим, скільки вони заробляють. Сьогодні пропонуємо подивитися, які зарплати в червні були у керівників антикорупційних органів.

У заступника директора Національного антикорупційного бюро Анатолія Новака була найвища зарплата в червні – 388 тис. 366 грн. Крім окладу і надбавок, він отримав майже 200 тис. грн допомоги на оздоровлення за 2021 рік.

Інші заступники директора НАБУ – Гізо Углава і Тетяна Варварська – заробили 148 тис. 759 грн і 228 тис. 373 грн відповідно. Зарплата Артема Ситника за червень склала 215 тис. 365 грн

Глава Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков заробив 253 тис. 622 грн – оклад, надбавки, витрати на відрядження та премія за травень. Зарплата його заступника Романа Сухоставця склала 308 тис. 431 грн – сюди увійшли оклад, надбавки, премія за червень, оплата щорічної відпустки, матеріальна допомога на оздоровлення (майже 211 тис. грн).

Олександр Стародубцев з урахуванням окладу, надбавок, премії за червень, відпускних та допомоги для вирішення соціально-побутових питань заробив 258 тис. 266 грн. Зарплата Івана Преснякова склала 149 тис. 613 грн – оклад, надбавки і премія за червень.

В.о. глави САП Максим Грищук заробив 100 тис. 842 грн.

Зарплати керівників антикорупційних органів за травень можна подивитися на нашій інфографіці.

Нагадаємо, інтерв'ю в.о. глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максима Грищука можна прочитати тут.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал