Італія виграла Євро-2020 і стала чемпіоном Європи

Читать на русском
Англійці забили в першій же атаці в першому ж таймі, але це виявився їх єдиний успіх. Італія відігралася у другому таймі
Ілюстративне фотоВідкрите джерело

У Лондоні пройшов фінальний матч Євро-2020 між Італією та Англією. Після 120 хвилин рахунок дорівнював - 1:1, а от по пенальті перемогла Італія (3:2).

Англійці забили в першій же атаці в першому ж таймі, але це виявився їх єдиний успіх. Італія відігралася у другому таймі, коли на 67-й хвилині вколотила м'яч у ворота британців. Долю медалей вирішили пенальті, за результатами яких італійці виявилися точнішими, а воротар італійської збірної - краще захистив ворота.

Нагадаємо, збірна України вперше в історії зіграла у чвертьфіналі чемпіонату Європи. В 1/8 фіналу Україна перемогла Швецію. Це повторення кращого результату «синьо-жовтих» на великих турнірах, після виходу в 1/4 фіналу ЧС-2006.

Однак у чверть фіналі 3 липня Україна програла збірній Англії з рахунком 0:4 і покинула змагання. За виступ на Євро-2020 команда України заробила 16 млн євро.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps