Україна розширила торгівлю з 15 країнами – Кулеба

Читать на русском
За минулий та цей рік відкрито та відновлено доступ української продукції на ринки 15 іноземних країн.

За минулий та цей рік відкрито та відновлено доступ української продукції на ринки 15 іноземних країн. Про це повідомив на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Міжнародна політика» міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

«За минулий та цей рік ми в координації з іншими органами влади відкрили та відновили доступ понад 50 товарних груп української продукції на ринки 15 іноземних країн», — сказав міністр.

Співпраця між Україною та Європою: прямі інвестиції та зовнішня торгівля у 2020 роціНайбільше грошей в Україну вклали Швеція та Швейцарія, а найбільший відтік вкладень був з боку Німеччини.

Він не уточнив, яких країн та товарів це стосується.

«Я оголошую відкритий конкурс на 20 посад дипломатів з питань торгівлі та інвестицій в посольствах по всьому світу від Сенегалу до Великої Британії, від Латинської Америки до Південно-Східної Азії. Міністерство вперше так масштабно відкриває двері саме на напрямі торгівлі та інвестицій», - додав Кулеба.

Нагадаємо, «Слово і діло» пропонує подивитись, як розвивалася двостороння співпраця між Україною та Європою, з яких країн надходили прямі інвестиції, а в які вкладала Україна та з ким наша країна найактивніше торгувала.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: