Міністерство фінансів назвало піковий місяць виплат за держборгом в 2021 році

Читать на русском
Згідно з даними Міністерства, піковим місяцем для виплат за держборгом виявиться вересень, коли доведеться віддати 104,2 млрд гривень
Ілюстративне фотоdepositphotos.com

Графік платежів держави за державним боргом станом на 1 червня 2021 року свідчить про те, що Україні до кінця року необхідно виплатити 368,4 млрд гривень. З цієї суми за внутрішнім боргом потрібно заплатити 249,6 млрд гривень, за зовнішнім – 118,8 млрд гривень.

Про це повідомляється на сайті Міністерства фінансів України.

Який валовий зовнішній борг накопичила Україна та інші державиЯкий валовий зовнішній борг накопичила Україна та інші держави, дивіться в матеріалі Слово і діло.

Згідно з даними міністерства, піковим місяцем для виплат за держборгом виявиться вересень, коли доведеться віддати 104,2 млрд гривень. З них за внутрішнім боргом – 22,8 млрд гривень, за зовнішнім - 81,4 млрд гривень. У червні Україна повинна заплатити за держборгом 74,6 млрд грн.

Нагадаємо, що валовий зовнішній борг України за 2020 рік виріс на 3,951 млрд доларів, досягнувши позначки в 125,69 млрд доларів. Таким чином, розмір Українського державного боргу перевищив показники, що демонструвалися на кінець III кварталу кризового для країни 2015 року (124,03 млрд доларів).

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал