У середу, 16 червня, виконуючий обов'язки помічника американського держсекретаря у справах Європи і Євразії Філіп Рікер зустрінеться з послом України в США Оксаною Маркаровой.
Зустріч відбудеться о 19:00 за місцевим часом (17 червня о 02:00 за Києвом), повідомляється на сайті Державного департаменту США.
Влада двох: що дасть зустріч очільників Білого дому та КремляЗустріч Байдена з Путіним навряд чи стане проривною. І Україні не варто сподіватися на зрушення у важливих для неї питаннях.
Відомо, що зустріч з Маркаровой відбудеться у закритому режимі, теми, які будуть обговорюватися, не розкриваються.
Нагадаємо, сьогодні, 16 червня, у Женеві відбудеться зустріч президента США Джозефа Байдена і президента Росії Володимира Путіна.
Вона розпочнеться о 13:35 за місцевим часом (14:35 за Києвом).
До цього Білий дім назвав можливі теми саміту.
Також з'явилася офіційна програма саміту президентів.
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»