Лідери G7 закликали Росію і Китай зупинити дестабілізуючу поведінку

Читать на русском
Лідери групи семи закликали Росію і Китай поважати і дотримуватися прав людини та припинити дестабілізаційну поведінку і втручання в демократичні процеси в інших країнах.
twitter.com/sadisnowice

Лідери групи семи закликали Росію і Китай поважати і дотримуватися прав людини та припинити дестабілізаційну поведінку і втручання в демократичні процеси в інших країнах.

Про це йдеться в проєкті комюніке G7, витяги з якого наводить Bloomberg.

«Ми підтверджуємо наш заклик до Росії припинити свою дестабілізаційну поведінку і зловмисні дії, включаючи втручання в демократичні системи інших країн, а також виконати свої міжнародні зобов'язання в галузі прав людини», – наголошується в проєкті.

При цьому лідери G7 виступили за стабільні і передбачувані відносини з Росією.

«Ми підтверджуємо нашу зацікавленість в стабільних і передбачуваних відносинах з Росією. Ми будемо продовжувати взаємодіяти там, де є сфери, що представляють взаємний інтерес», – підкреслюється в документі.

Китай лідери Групи семи закликали поважати і дотримуватися прав людини і основні свободи. Також Пекіну було зазначено на важливість підтримання миру і стабільності в Тайванської протоки.

Нагадаємо, глави країн-членів G7 на саміті 12 червня прийняли рішення створити глобальний проєкт для протидії політиці Китаю на світовому рівні. Проєкт буде спрямований на підтримку членами «Великої сімки» інфраструктури в країнах, що розвиваються.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал