В Україні почався аудит надр – президент

Читать на русском
Стартував повний аудит усіх українських надр і їх користувачів. Перевірка розпочата за рішенням РНБО.
Володимир Зеленськийскрін з відео

Стартував повний аудит усіх українських надр і їх користувачів. Перевірка розпочата за рішенням Ради нацбезпеки і оборони України.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час відкриття форуму «Україна 30. Екологія» у понеділок, 7 червня.

Порушення правил використання надр: скільки кримінальних справ зареєстрували за 2020 рікЗа фактом порушення правил використання надр в минулому році було зареєстровано 739 кримінальних проваджень.

За його словами, аудит українських надр почали для того, щоб знайти і скасувати незаконно отримані дозволи та сплячі ліцензії.

«Перше питання - це надра України, їх використання. Довгий час ця галузь асоціювалася з корупцією і незаконним видобутком. Тому останні два роки ми прагнемо впроваджувати зміни, які стануть точкою неповернення в такій ситуації», - сказав Зеленський.

Він також нагадав, що сьогодні спеціальний дозвіл на видобуток надр можна придбати на відкритих аукціонах.

«Ми робимо все, щоб надра працювали на наші майбутні покоління і були основою для впровадження економічного паспорту українців. Коли кожна наша дитина буде отримувати відсоток від видобутку надр і зможе використовувати ці гроші на навчання в Україні», - додав Зеленський.

Україна 30. Екологія. День 1Ukrinform TV

Нагадаємо, сьогодні на форумі в Києві Зеленський заявив, що в найближчі три роки в Україні висадять 1 млрд дерев - і підписав указ про відновлення лісів.

Також президент підписав указ про заборону пластикових пакетів в Україні.

Раніше повідомлялося, що РНБО зайнялася питанням якості питної води в країні.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: