Зеленський привітав українських миротворців ООН

Читать на русском
Президент України Володимир Зеленський привітав учасників та ветеранів миротворчих операцій ООН з професійним святом.
president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський привітав учасників та ветеранів миротворчих операцій ООН з професійним святом - Міжнародним днем ​​учасників операцій ООН.

Про це повідомила пресслужба ОПУ.

У Конго через виверження вулкана евакуювали українських миротворцівУ Конго через виверження вулкана Ньірагонго евакуювали українських миротворців. Зараз вони знаходяться в режимі чергування на базі.

«Мир без перебільшення є найціннішим словом у сучасному світі. Ми пишаємося усіма, хто у складі військових контингентів, поліцейських сил та цивільного персоналу місій ООН захищає мир у різних регіонах планети. Низка операцій за участю українців стала справжніми історіями успіху», - цитує пресслужба привітання Зеленського.

«Українці добре знають, наскільки важливим є завдання щодо забезпечення сталого миру там, де тривають криваві збройні конфлікти та загарбання чужих територій. Попри агресію Росії проти України та тимчасову окупацію Автономної Республіки Крим і окремих районів Донецької та Луганської областей, ми залишаємося відданими діяльності з підтримання миру під егідою ООН. Наш внесок у справу утвердження міжнародної безпеки посилюватиметься й надалі», - підкреслив президент.

За даними Міноборони, починаючи з 1992 року досвід в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки отримали близько 45 тис. українських військовослужбовців.

Нагадаємо, в Конго через виверження вулкана евакуювали українських миротворців.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: