Ізраїльські ВПС завдали удару по висотці в Газі

Читать на русском
ВПС Ізраїлю завдали удару ракетний по будівлі, де знаходилися офіси місцевих і міжнародних ЗМІ в Секторі Газа.
Times of Israel

ВПС Ізраїлю завдали удару ракетний по будівлі, де знаходилися офіси місцевих і міжнародних ЗМІ в Секторі Газа.

Про це повідомляє Times of Israel.

Армія оборони Ізраїлю зруйнувала 15-поверхову вежу «Аль-Джаля», де розташовувалися офіси різних ЗМІ. Ізраїльські військові за годину попередили про атаку, щоб всі, хто знаходився в будівлі, змогли його покинути. Про жертви і постраждалих в результаті атаки не повідомляється.

Удари по висотних будівлях в Газі наносяться через їх використання у військових цілях палестинськими радикальними угрупованнями.

Земля обітована: чим закінчиться новий арабо-ізраїльський конфліктІзраїль готує військову операцію в підконтрольному угрупованню ісламізму ХАМАС Секторі Гази.

Нагадаємо, ескалація військового конфлікту між Ізраїлем і Палестиною триває четверту добу. За цей час вже нарахували понад 100 жертв з обох сторін.

Палестинські радикали ХАМАС вже випустили по території Ізраїлю близько 2 000 ракет з сектора Газа і Західного берега Йордану. У відповідь Ізраїль також завдає ракетних ударів. Крім того, 14 травня ізраїльська армія (ЦАХАЛ) зробила офіційну заяву про те, що її підрозділи почали наземну операцію проти організації ХАМАС в Секторі Газа.

Палестинський рух ХАМАС припинить збройне протистояння в тому випадку, якщо ізраїльська влада відмовиться від ідеї виселення арабів з їхніх будинків в Єрусалимі та звільнять затриманих під час протестів.

За ніч з 14 на 15 травня по Ізраїлю з Сектора Гази було випущено близько 200 ракет. Половину з них вдалось перехопити.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: