У ВООЗ розповіли, скільки країн ще не отримали вакцини від COVID

Читать на русском
Всесвітня організація охорони здоров’я зазначає, що майже десяток країн, переважно африканських, все ще чекають на отримання вакцин проти коронавірусу.
Reuters

Всесвітня організація охорони здоров’я зазначає, що майже десяток країн, переважно африканських, все ще чекають на отримання вакцин проти коронавірусу.

Про це повідомляє АР.

Зазначають, що на Африку припадає лише 1% вакцин проти COVID-19, які вводять у всьому світі. Останніми в черзі за препаратами стоять п'ять країн: Чад, Буркіна-Фасо, Бурунді, Еритрея і Танзанія.

«Затримки та нестача вакцин змушують африканські країни ще більше відставати від решти світу в рамках розгортання вакцинації проти COVID», – повідомили у ВООЗ.

Які країни світу та коли запровадять паспорти вакцинаціїЯкі країни у світі вже розробили паспорти вакцинації і що туди записують, дивіться на інфографіці Слово і діло.

Крім цього, повідомляють, що кількість підтверджених випадків захворювання на COVID-19 в африканських країнах порівняно низька.

Нагадаємо, у ВООЗ заявили про неприйнятність існуючого нерівного розподілу вакцин у світі.

Папа Римський Франциск закликав тимчасово відмовитися від прав інтелектуальної власності на вакцини від коронавірусу задля забезпечення рівного доступу до препаратів.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: