Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив про російські фейки про вакцини.
Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.
За його словами, українців намагаються втягнути в «брудну брехливу кампанію з дискредитації вакцин».
Адаптивний карантин: скільки днів обласні центри перебували у «червоній» зоніСкільки часу обласні центри України перебували у різних зонах адаптивного карантину, дивіться на інфографіці «Слово і діло».
«Згадайте хвилю бруду, яким поливали AstraZeneca - зв'язок між вакциною і тромбами не підтвердили, але весь світ поставили на вуха. Головний автор фейків - Росія, якій не звикати до масового зомбування населення», - заявив він.
Степанов упевнений, що так РФ намагається проштовхнути свою вакцину «Супутник».
«Моя позиція принципова і незмінна: «Супутника» в Україні не буде», - заявив міністр.
Відзначимо, що раніше Європейська служба зовнішніх зв'язків повідомила, що Росія і Китай хочуть підірвати довіру до західних вакцин та інститутам Євросоюзу, які займаються вакцинацією.
Нагадаємо, станом на 4 травня в Україні підтвердили близько 2500 нових випадків COVID.
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»