У Канаді відклали застосування вакцини Johnson&Johnson

Читать на русском
Канада вирішила відкласти застосування вакцини від коронавірусу COVID-19 виробництва компанії Johnson & Johnson, адже хочуть переконатися в якості препарату.
Reuters

Канада вирішила відкласти застосування вакцини від коронавірусу COVID-19 виробництва компанії Johnson & Johnson, адже хочуть переконатися в якості препарату.

Про це повідомляє CBC.

Рішення було прийнято після того, як стало відомо, що дози препарату, що надійшли в Канаду, були зроблені на американському заводі, де раніше зіпсували 15 млн доз вакцини Johnson & Johnson.

Стримування пандемії: яку стратегію обрали країни-лідери за темпами вакцинаціїЯкі країни найшвидше вакцинують своє населення і що їм допомогло пришвидшити темпи боротьби з коронавірусом, читайте в матеріалі Слово і діло.

Препарат випустять після того, як МОЗ переконається, що він відповідає стандартам якості, безпеки та ефективності. Також зазначили, що в Канаді впевненні що 1,5 мільйона доз вакцини AstraZeneca, імпортовані з того ж закладу, відповідають специфікаціям якості.

Цього тижня до Канади надійшло 300 тисяч доз цієї вакцини.

Нагадаємо, у США було прийнято рішення рекомендувати відновлення вакцинації від коронавірусу із застосуванням препарату виробництва Johnson & Johnson.

Раніше у Федеральному агентстві охорони здоров'я США рекомендували призупинити використання вакцини від коронавірусу компанії Johnson & Johnson через те, що у вакцинованих розвинулося рідкісне захворювання, пов'язане з тромбами.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: