Уруський не встиг до квітня повністю укомплектувати штат Мінстратегпрому

Читать на русском
У Міністерстві з питань стратегічних галузей промисловості зараз працює вдвічі менше співробітників, ніж обіцяв Олег Уруський.
Слово і діло

Віцепрем'єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський не виконав обіцянку до квітня укомплектувати штат свого відомства.

Обіцянку Уруський давав 30 грудня, нагадує «Слово і діло».

В інтерв'ю Уруський розповів, що за кілька місяців роботи міністерства була затверджена його структура, штатний розклад і бюджет. Також є свої приміщення на вулиці Лисенка і Франка, відбувається відбір кадрів.

Олег УруськийВіце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України

«Станом на 24 грудня 2020 року вже призначені на посади 73 людини, набір яких відбувався за конкурсом або за переведенням. Штат міністерства передбачений на 333 людини, і за перший квартал 2021 року ми плануємо укомплектувати його, як годиться. Тим більше, що зацікавленість в роботі в рядах Мінстратегпрому досить висока: після оголошення конкурсів на ті чи інші посади було подано в середньому не менше шістдесяти заяв від кандидатів на кожну посаду», – сказав він.

Як повідомили «Слово і діло» в міністерстві, станом на 31 березня його фактична чисельність становила 150 осіб. Тобто вдвічі менше, ніж штатна.

Зважаючи на те, що в Міністерстві з питань стратегічних галузей промисловості ще не працює 333 людини, Уруський обіцянку провалив.

Нагадаємо, як міністри Шмигаля виконують обіцянки, можна подивитися на інфографіці.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал