В Україні будуть по-іншому контролювати дотримання самоізоляції

Читать на русском
Систему обміну інформації про осіб, які порушують умови самоізоляції Мінцифри, МОЗ і Нацполіція повинні завершити до травня 2021 року.
Ілюстративне фотоВідкрите джерело

В Україні з травня 2021 року зміниться регламент контролю дотримання самоізоляції. Даними про порушників будуть обмінюватися Міністерство охорони здоров'я, Національна поліція і Міністерство цифровізації.

Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів було затверджено 19 квітня.

Порушення правил самоізоляції: які штрафи хочуть запровадитиШтрафи за порушення самоізоляції хочуть ввести в Україні. Які передбачені розміри покарання – на інфографіці.

Відзначається, що систему обміну інформації про осіб, які порушують умови самоізоляції з використанням мобільного додатку системи «Вдома» Мінцифри, МОЗ і Нацполіція повинні завершити до травня 2021 року.

Також до червня 2021 року Мінцифри та Центр громадського здоров'я мають удосконалити обмін інформацією щодо осіб з підтвердженим COVID-19, та контактних осіб, які підлягають самоізоляції, зокрема впровадити автоматичний обмін за допомогою програмного інтерфейсу (API).

Нагадаємо, 13 квітня Верховна рада України відмовилася приймати законопроєкт, яким вводилися штрафи в розмірі від 200 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 3,4 тис.гривень до 8,5 тис. гривень) за порушення режиму самоізоляції людей, що контактували з коронавірусними хворими.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: