Карантин у Києві можуть посилити на Великдень і на травневі свята, щоб попередити інфекційний вибух.
Про це на брифінгу розповів мер Києва Віталій Кличко.
Великдень-2021: як святкуватиме Україна та які обмеження запроваджували інші країниЯким буде карантин на Великдень-2021 і з якими обмеженнями відсвяткували західні країни, розібралося Слово і діло.
«У нас попереду великі свята, і ми вже готуємо додаткові протиепідеміологічні заходи і норми, щоб після свят не стався інфекційний вибух. Ці правила розробляє міська комісія з надзвичайних ситуацій, і до Великодня ми їх обов'язково оприлюднимо», - пояснив він.
Нагадаємо, ми писали, які обмеження до Великодня 2 травня планує ввести МОЗ, а також як в умовах карантину провели свято західні країни.
«Слово і діло» пропонує подивитися, як за рік змінилася вартість великоднього кошика.
Також наші аналітики вивчили, як святкуватиме Україна Великдень-2021 та які обмеження запроваджували інші країни.
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»