Скільки коштує інтернет у різних країнах світу

Читать на русском

Україна станом на кінець минулого року посідала 58 місце у світі за швидкістю фіксованого інтернету і 83 місце за швидкістю мобільного доступу (рейтинг Speedtest Global Index). Якщо зі швидкістю інтернету в країні не дуже, то цікаво, як його вартість різниться від інших країн. «Слово і діло» розібралося докладніше.

У середньому пакет інтернету в Україні на місяць коштує 6,5 доларів. Для порівняння, в Польщі – 15,4 долара.
Вартість інтернету в Україні та в світіСлово і ділоЗображення максимального розміру (відкриється в новому вікні)

Порівняно з іншими країнами в Україні досить дешевий інтернет (це колись навіть підтверджувалося відповідним рейтингом). Найдешевший пакет інтернету на місяць коштує у нас 3,6 долара, а найдорожчий – 13,5 доларів. Середня вартість доступу до мережі становить 6,5 доларів (близько 180 гривень).

Трохи дорожче інтернет в Росії: у середньому вартість доступу на місяць коштує 7,3 долара. У сусідній для нас Польщі вартість пакета інтернету на місяць коливається від 9,6 до 43 доларів. В середньому доступ до інтернету вартує жителям 15,4 долара.

Трохи більше 12 доларів на місяць коштує пакет інтернету в Китаї та Грузії. У Литві найдешевший пакет на місяць – 3,5 долари (дешевше, ніж в Україні), найдорожчий – 28,2 долара. Середньомісячна вартість виходить на рівні 12,9 дол.

У середньому 31,7 долара на місяць обходиться доступ до інтернету у Франції та Італії. У Великій Британії доступ ще дорожче. Найдешевший пакет коштує 23 долари, найдорожчий – 68 доларів. У середньому на місяць виходить 35,7 дол.

Раніше ми писали про те, як Володимир Зеленський виконує програмну обіцянку забезпечити всіх жителів доступом до швидкісного інтернету.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал