Зарплата, будинок, земельна ділянка: що задекларував прем'єр Шмигаль

Читать на русском
З об'єктів нерухомості Шмигаль володіє тільки земельною ділянкою, основне його джерело доходу - зарплата, а в сім'ї Шмигалів всього одна машина
Денис Шмигальbzns.media

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у своїй декларації про доходи за 2020 рік задекларував володінням будинком, земельною ділянкою та понад півмільйона гривень зарплати.

Про це вказується в декларації Шмигаля за 2020 рік, опублікованій на сайті НАЗК.

З об'єктів нерухомості Шмигаль володіє тільки земельною ділянкою на 22 кв.м. в селі Хоросниця у Львівській області, в спільному володінні з дружиною у нього знаходиться будинок площею 215 кв. м у Львові.

Одноразове декларування доходів: що пропонує ЗеленськийФізособам в Україні хочуть дати змогу задекларувати майно і активи, отримані за рахунок доходів, з яких не були сплачені податки і збори.

Основним джерелом доходу прем'єра стала зарплата, отримана на посаді - 540 тисяч гривень. Також він отримав у якості зарплати 34 тисячі гривень від Івано-Франківської облдержадміністрації, яку очолював до 5 лютого 2020 року. На його банківському рахунку знаходиться 57,7 тисячі гривень, і 155 тисяч доларів він зберігає готівкою.

Дружина прем'єра, Катерина Шмигаль, заробила у 2020 році 25,8 тис.грн у якості пенсії по інвалідності. На її банківському рахунку знаходиться близько 12 тисяч гривень, готівкою у неї зберігається 80 тисяч доларів.

Також на Катерину Шмигаль зареєстровано нежитлове приміщення у Кам'янці-Бузькій у Львівській області (417,2 кв.м), 25% прав на земельну ділянку площею у Львові (458 кв. м), а також дві земельні ділянки – у Львові (151 кв. м) та у Хоросниці (2200 кв. м).

Крім того, на Катерину Шмигаль зареєстрована єдина в родині машина Land Rover Discovery Sport 2016 року випуску (вартість на момент покупки у 2018 році – 831,9 тис.грн).

Нагадаємо, міністр фінансів України Сергій Марченко задекларував за 2020 рік майже півмільйона гривень заробітної плати, а також квартиру та автомобіль.

Нагадаємо, глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков задекларував за 2020 рік майже 700 тисяч зарплати, кілька квартир, і як виявилося, не має у власності жодного автомобіля.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: