На вакантні посади до САП подали заяви близько 170 кандидатів

Читать на русском

На вакантні посади до САП подалось 169 кандидатів. 128 правників візьмуть участь у конкурсі, 41 кандидата не допущено через формальні підстави.

На вакантні посади до САП подалось 169 кандидатів. 128 правників візьмуть участь у конкурсі, 41 кандидата не допущено через формальні підстави.

Про це пише сайт Трансперенсі Інтернешнл Україна.

Загалом на посаду керівника отримали 111 заяв, на заступника — 90, начальника відділу — 75.

Серед претендентів на посаду керівника САП — чинний в.о. керівника Максим Грищук, прокурори САП Сергій Козачина, Андрій Перов, Ігор Семак, Роман Симків та Олексій Скибенко, очільник комітету з питань правової політики Верховної Ради Андрій Костін, екскерівник Управління спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк і голова правління ТІ Україна Андрій Вишневський.

Ці дані стало відомо під час засідання Конкурсної комісії з обрання керівництва САП: керівника, заступника керівника та начальника п’ятого відділу управління.

На черговому засіданні 1 березня комісія внесла зміни до прохідного балу: 80 балів у тестуванні на знання законодавства та 110 балів — у тестуванні на загальні здібності.

Також, на сайті ОГП опублікували перелік питань для тестування на знання законодавства.

Після тестів на професійні та загальні здібності — співбесіди. А для потенційного керівника САП та його заступника ще й тестування на поліграфі.

У фіналі переможців визначать відповідно до позицій в рейтингу після всіх етапів відбору — комісія не матиме фінального голосування за потенційного переможця.

Нагадаємо, через строки давності.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: