У вівторок, 23 лютого, в Генасамблеї ООН заплановані дебати щодо ситуації на тимчасово окупованих територіях України.
Відповідно до порядку денного, дебати заплановані на 10:00 за місцевим часом — 17:00 за Києвом.
Динаміка обстрілів сил ООС: 137 порушень режиму припинення вогню у січніУ січні внаслідок обстрілів позицій ООС бойовиками двоє українських бійців загинули і шестеро зазнали поранень.
Раніше у Міністерстві закордонних справ повідомляли, що Україна в межах дебатів винесе на обговорення інформацію про протиправну діяльність РФ на тимчасово окупованих територіях, зокрема щодо випадків незаконних обшуків і затримань, які відбулись в Криму 17 лютого.
Варто також зазначити, що за повідомленням МЗС, 23 лютого в межах сегменту високого рівня Ради ООН з прав людини відбудеться міністерська дискусія.
Співорганізаторами заходу, основною темою якого стане презентація Кримської платформи, виступили Україна, Латвія, Литва, Польща, Туреччина.
В обговоренні ситуації з правами людини в тимчасово окупованому Криму запланована участь міністрів закордонних справ України, Латвії, Литви, Польщі, високого представника Державного департаменту США, заступників МЗС Туреччини та Грузії, представників низки інших держав-членів ООН.
Нагадаємо, протягом минулої доби, 22 лютого, у районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано 11 порушень режиму припинення вогню.
Відомо, що двоє українських воїнів загинули, ще 3 поранені.
Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.
ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS
та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»