Дозиметр та статуетка «Покемон»: які подарунки отримував Зеленський

Читать на русском

Новий рік настане за три дні і, звичайно, бажано уже зараз мати подарунки для рідних і близьких. Але якщо хтось відклав цю справу на останній момент або губиться у здогадах, що подарувати, «Слово і діло» пропонує подивитися, які презенти отримував президент Володимир Зеленський. Можливо, це надихне на цікаві ідеї.

Відзначимо, на жаль, у президентів не заведено лишати подарунки собі. Усі їх передають до спеціального фонду.

Від Олександра Лукашенка Зеленський і його дружина в липні отримали білоруські вишиванки. Лукашенко зазначив, що це «підкреслює і особливість, і культурний взаємозв'язок, і близькість народів». Крім того, він побажав, щоб вишиванка стала «оберегом і знаком глибокої дружби між білорусами і українцями».

Незабутній подарунок Зеленський отримав під час візиту до Естонії: президент Керсті Кальюлайд подарувала електровелосипед. На рамі поруч з прапорами України та Естонії був напис: «Президенту України, його високоповажності містеру Володимиру Зеленському».

У день інавгурації Зеленський отримав від свого угорського колеги бронзову статуетку, від казахської делегації – годинник, від американської делегації – коробку для сигар, від румунської делегації – чорнильну ручку.

Оригінальний подарунок президентові вручив засновник компанії Alibaba Group Джек Ма – порцелянову статуетку «Покемон».

Презенти, які Зеленський отримує в Україні, більш скромні, але душевні. Під час поїздки на Чорнобильську АЕС президенту подарували дозиметр. На початку 2020-го діти з селища Новгородське (Донецька область) надіслали пряник у формі України. «Цей пряник у формі України – доказ того, що місцеві дітлахи знають: наша країна цілісна, неподільна і єдина», – зазначив Зеленський.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, які обіцянки Володимир Зеленський повинен виконати в 2021 році.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: