Київрада ухвалила бюджет столиці на 2021 рік

Читать на русском
Депутати Київської міської ради схвалили бюджет столиці на 2021 рік, а також Програму економічного та соціального розвитку столиці на 2021-2023 роки.
Фото з відкритих джерел

Депутати Київської міської ради схвалили бюджет столиці на 2021 рік, а також Програму економічного та соціального розвитку столиці на 2021-2023 роки.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Зазначається, що дохідна частина ухваленого бюджету планується на рівні майже 60,5 млрд грн, а видатки сягнуть близько 57,8 млрд. За нього проголосували 74 депутати.

Найбільше коштів місто спрямує на освіту, транспорт та дорожнє господарство, охорону здоров’я, житлово-комунальне господарство, соціальний захист.

Основним напрямом фінансування є сфера освіти – на неї виділили 24,7 млрд грн – 43% від видатків.

На транспорт та дорожнє господарство запланували 8,7 млрд грн або 15% бюджету міста. На охорону здоров’я – майже 6,2 млрд грн, соціальний захист – 5,1 млрд грн, ЖКГ – майже 3,8 млрд грн, культуру і мистецтво – близько 1,6 млрд грн, фізичну культуру і спорт – майже 1,3 млрд грн, обслуговування місцевого боргу – 415,5 млн грн, будівництво – 235,2 млн грн.

Зменшення видатків на медицину порівняно з попередніми роками мер Києва Віталій Кличко пояснив тим, що з квітня, згідно з реформою, медзаклади столиці фінансуються Національної службою здоров’я, тобто лікарні фінансує безпосередньо держава.

Очікується, що дохідна частина бюджету буде сформована за рахунок наступних надходжень: ПДФО – 27,6 млрд грн, місцеві податки – 13,8 млрд грн, трансферти – 7,5 млрд грн, акцизний податок – 2 млрд грн, кошти від продажу землі – майже 850 млн грн, інші надходження – 8,2 млрд грн.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що за підсумками місцевих виборів до Київської міської ради проходить сім партій.

Також ми писали, що у Київській міській раді оголосили про створення семи фракцій. Найменша з них - «Голос», найбільша – «Європейська солідарність».

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал