Зеленський схвалив підтримку бізнесу на карантині

Читать на русском
Документи передбачають надання допомоги в розмірі 8 тисяч гривень найманим працівникам, які втратили частину зарплати внаслідок карантину, і фізичним особам-підприємцям, які через обмеження втратили частину доходу.

Глава держави Володимир Зеленський підписав законопроекти про підтримку бізнесу під час дії карантину в Україні - документи передбачають фінансову допомогу постраждалому від обмежень бізнесу.

Про це повідомляє Офіс президента України.

Документи передбачають надання допомоги в розмірі 8 тисяч гривень найманим працівникам, які втратили частину зарплати внаслідок карантину, і фізичним особам-підприємцям, які через обмеження втратили частину доходу.

Отримати допомогу не зможуть ФОПи, зареєстровані менш ніж за три місяці до набуття чинності закону, які в 2020 році сплатили ЄСВ за себе менш ніж за три місяці, а також ті, чий вид діяльності не підпадає під карантин.

Також одноразову матеріальну допомогу отримають компанії для виплат найманим працівникам, щоб не скорочувати їхній під час карантину. Ця норма стосується підприємств, які на час набуття чинності закону вимушено скоротили або можуть скоротити тривалість робочого часу працівників через простій у зв'язку з карантином.

Підтримка бізнесу і проблеми з ФОПами: як минув тиждень у РадіВерховна рада повернула відповідальність за недостовірне декларування, відтермінувала введення РРО та ухвалила пакет законопроєктів для допомоги бізнесу.

Крім того, передбачається одноразова компенсація суб'єктам господарювання з метою відшкодування витрат, понесених на оплату ЄСВ на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Зеленський також схвалив продовження дії ліцензій на продаж алкоголю на період карантину, а також протягом трьох місяців після його завершення.

Також глава держави схвалив списання податкового боргу платників податків у разі, якщо сукупний розмір боргу по всіх податках і зборах не перевищує 3060 гривень. Платники єдиного податку першої групи звільняються від сплати цього податку за грудень 2020 року та січень-травень 2021 року.

До 29 грудня 2021 року відстрочено погашення податкового боргу фізичних осіб, в тому числі самозайнятих осіб, якщо в загальній сумі він не перевищує 6800 гривень.

Нагадаємо, у вівторок, 1 грудня, Верховна рада відстрочила впровадження касових апаратів для ФОП.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: