Протягом доби, 2 жовтня, в районі проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі окупанти три рази порушили режим припинення вогню.
Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.
На Донбасі поранений український військовийНа Донбасі вперше за три тижні в результаті обстрілу з боку бойовиків отримав поранення бієць ООС.
За даними штабу, вночі з інтервалом 1 година на ділянці поблизу Авдіївки бойовики застосували гранатомети різних систем. Крім того, після обіду противник відкривав вогонь зі стрілецької зброї неподалік Водяного.
Бойових втрат і поранень в результаті ворожих пострілів немає, ситуація залишається контрольованою, уточнили в пресцентрі.
Також повідомляється, що вже третю добу поспіль військовослужбовці Збройних Сил спільно з пожежними ДСНС ліквідують пожежі в Луганській області. Так, вже локалізовані осередки пожеж біля населених пунктів Трьохізбенка, Новоолександрівка, Боброве, Артема, Айдар, Болотене, Станиця Луганська і Старобільськ.
Нагадаємо, вранці в штабі ООС повідомили, що бойовики стріляли поблизу Станиці Луганської і Оріхового.
Також повідомлялося, що на Донбасі на цьому тижні був поранений український військовий.
Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»