Підсумки роботи Ради: скільки законопроектів ухвалено за тиждень

Читать на русском

Верховна рада, нарешті, після карантину провела перший повноцінний робочий тиждень. Він пройшов досить продуктивно, зокрема, депутати призначили нових міністрів та заслухали звіт міністра внутрішніх справ. «Слово і діло» порахувало підсумки роботи парламенту за цей тиждень у цифрах.

Всього народні депутати проголосували 14 постанов. Серед них про призначення Олександра Ткаченка міністром культури, а Ольги Стефанішиної – віцепрем'єром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Також за тиждень було проголосовано 34 законопроекти: 16 – за основу та 18 – в цілому.

Зокрема, у другому читанні був ухвалений закон про «злодіїв у законі». Він передбачає, що створення злочинної організації, керівництво такою організацією або її структурними частинами караються позбавленням волі на строк від 7 до 12 років із конфіскацією майна. Участь у ній – позбавленням волі на строк від 5 до 12 років із конфіскацією майна.

Крім того, Верховна рада внесла зміни до Кодексу про процедури банкрутства. Мета закону – усунути недоліки Кодексу і не допустити відкриття проваджень у справах про банкрутство органів державної влади, місцевого самоврядування, бюджетних установ і організацій з метою недопущення порушення Конституції.

Відзначимо, з 18 травня до 5 червня в парламент внесли 77 постанов та 115 законопроектів (з них 26 – альтернативні).

Нагадаємо, на наших інфографіках можна подивитися, як народні депутати голосували за призначення в уряді Ольги Стефанішиної та Олександра Ткаченка.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал