Італійські медики виявили новий побічний ефект від COVID-19

Читать на русском
Медики з Італії повідомили про перший випадок запалення щитовидної залози, яке було спровоковано коронавірусною інфекцією, у 18-річної пацієнтки.

Медики з Італії повідомили про перший випадок запалення щитовидної залози, яке було спровоковано коронавірусною інфекцією, у 18-річної пацієнтки.

Відповідна публікація з'явилася в Journal of Clinical Endocrinology & Metabolism у четвер, 21 травня.

«Ми повідомляємо про перший випадок підгострого тиреоїдиту після інфекції SARS-CoV-2. Ми попереджаємо лікарів про додаткові і незареєстровані клінічні прояви, пов'язані з COVID-19», - йдеться в статті.

Фахівці розповіли про те, що виявили цей побічний ефект, коли вивчали історію хвороби 18-річної дівчини. Пацієнтка звернулася до них зі скаргами на біль в шиї і гортані, прискорене серцебиття і високу температуру. В ході обстеження у неї виявили підгострий тиреоїдит. За 15 днів до цього дівчині поставили діагноз COVID-19.

За відомостями медиків, подібні порушення в роботі щитовидної залози виникають у людей, які перехворіли на гострі вірусні респіраторні інфекції.

Разом з тим пацієнтка проходила обстеження і раніше, але проблем з щитовидною залозою до COVID-19 у неї не було. Таким чином, на думку італійських медиків, є ризик того, що SARS-CoV-2 може проникати з легень і в щитовидну залозу.

Раніше учені зі США та Великої Британії виявили, що вже існують сотні різних мутацій коронавірусу.

Також у США повідомили про знайдене антитіло для блокування коронавірусу.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал