В Україні запровадили антидемпінгові мита на китайські труби і сірники з Росії та Білорусі.
Відповідне рішення в п'ятницю, 22 травня, підтримала міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі, повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України.
Відзначається, що комісія розглянула питання захисту українських товаровиробників від недобросовісного імпорту. В результаті узгоджені остаточні і попередні обмежувальні заходи щодо імпорту конкретних груп товарів в Україну.
На цей час визначені такі ставки антидемпінгового мита:
Остаточно прийнято 51,52% мито на імпорт сталевих безшовно-гарячедеформованих труб, походженням з Китайської Народної Республіки. Тільки для двох груп компаній встановлюється 0% мита на окремі вузькі товарні групи, які або взагалі не виробляються в Україні, або ж мають дуже незначні обсяги виробництва.
Попередньо визначено 18% мито на імпорт полімерних матеріалів, незалежно від країни походження та експорту.
Встановлено попереднє антидемпінгове мито в розмірі 19,75% до імпорту в Україну сталевих кріплень походженням з КНР.
За результатами проведення антидемпінгового розслідування імпорту в Україну сірників походженням з території Республіки Білорусь і Російської Федерації, встановлено антидемпінгове мито для Білорусі в розмірі 21,32%, для РФ в розмірі 45,79%.
Крім того продовжено дію антидемпінгового мита в розмірі 123% на імпорт в Україну виробів, виготовлених з чорних металів без електричної ізоляції (за винятком виробів з корозійностійкої (нержавіючої) сталі та виробів для цивільної авіації), походженням з КНР, у зв'язку із закінченням терміну їхнього застосування.
За результатами розгляду заяви про проведення спеціального розслідування імпорту в Україну зрізаних свіжих троянд, незалежно від країни походження та експорту, комісія вирішила почати розслідування.
Раніше Україна запровадила мито в 50% на низку російської продукції зі сталі.
Також нагадаємо, Кабмін продовжив на рік мита на російські товари.
Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.
Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»