У МОН не виключають дистанційного завершення навчального року

Читать на русском
У зв'язку з продовженням карантину в Україні навчальний рік можливо доведеться завершувати дистанційно.

У зв'язку з продовженням карантину в Україні навчальний рік, можливо, доведеться завершувати дистанційно.

Про це повідомили в Міністерстві освіти та науки України.

У відомстві зазначили, що всі установи освіти продовжують працювати із використанням технологій дистанційного навчання. Заклади також мають бути готовими до дистанційного завершення навчального року.

«Всеукраїнська школа онлайн»: чи допоможе проєкт учням та в чому головний недолік6 квітня о 10.00 учні 5-11 класів з усієї України почали вчитися за нещодавно розробленим проєктом Всеукраїнська школа онлайн.

«Карантин продовжено, а це означає, що ми повинні бути готові до завершення навчального року дистанційно. МОН надало роз'яснення для всіх установ освіти й публікує рекомендації на офіційних ресурсах», – заявили в МОН.

Міносвіти вже опублікувало рекомендації для закладів освіти щодо завершення навчального року й оцінювання в умовах загальнонаціонального карантину. Школам дозволили самостійно визначати особливості завершення навчального року.

При цьому оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, розкладів навчальних досягнень учнів має бути завершено не пізніше 15 червня 2020 року. Учням, які не переходять до інших навчальних закладів, рекомендують надіслати копії документів електронною поштою, а оригінали вручити у вересні.

Крім того, в календарно-тематичному плануванні на наступний навчальний рік рекомендується збільшити час на узагальнення й закріплення матеріалу, отриманого за попередній період, а також провести діагностування рівня навчальних досягнень учнів.

Раніше МОН скасувало всі учнівські олімпіади.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: