Стало відомо, де в Києві найбільш забруднене повітря

Читать на русском
Забруднення повітря в Києві. Зафіксовано перевищення концентрацій діоксиду сірки, діоксиду азоту та формальдегіду. Найбрудніше повітря на проспекті Перемоги.

У Києві з 31 березня до 6 квітня зафіксовано перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій діоксиду сірки, діоксиду азоту, формальдегіду та завислих речовин у повітрі.

Про це інформує сайт Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського.

«Порівняно з попереднім тижнем у повітрі міста зріс вміст формальдегіду, діоксиду азоту та сірчистого ангідриду (більш помітно – 4 і 6 квітня), оксиду вуглецю і завислих речовин – не змінився. Зважаючи на прогнози Українського гідрометцентру на найближчі дні, метеорологічні умови не будуть сприяти розсіюванню шкідливих домішок в атмосфері», – наголошується в повідомленні.

Забруднення повітря в Києві: дані за останні дніЗабруднення повітря в Києві спостерігається останніми днями. Столиця України зараз серед лідерів світового антирейтингу.

Згідно з даними обсерваторії на Бессарабській і Деміївській площах, а також на проспекті Перемоги в районі станції метро «Святошин», на вулицях Семена Скляренка та Олександра Довженка зафіксовано перевищення концентрації діоксиду сірки у 2,1–2,7 раза. На інших постах у місті, за винятком проспекту Науки, 37, перевищення було в 1,4–1,9 раза.

Вміст у повітрі діоксиду азоту в 4,9–5,6 раза вищий допустимого на проспекті Перемоги, вулицях Інженера Бородіна, Скляренка, Бессарабській і Деміївській площах, у 3,2–3,9 раза – на вулиці Каунаській і Оболонському проспекті, у 2,4–2,9 раза – на всіх постах міста, крім проспекту Науки, де перевищень не виявлено.

Також на проспекті Перемоги, Бессарабській площі, вулиці Скляренка та бульварі Вацлава Гавела в 3,0–3,1 раза перевищена гранично допустима концентрація формальдегіду. Перевищення на інших постах становило 1,1–2,9 раза.

На проспекті Перемоги, Бессарабській площі та вул. Каунаській зафіксовано перевищення в 1,0–1,6 раза гранично допустимої концентрації завислих речовин.

Нагадаємо, у столиці спостерігатиметься загазованість повітря, пов’язана з погодними умовами, що сприяють накопиченню забруднюючих речовин на поверхні землі.

Також у Чорнобильській зоні горить ліс. Рятувальники залучили до гасіння авіацію.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал