Зеленський ініціював створення програм для підтримки бізнесу під час карантину

Читать на русском
Президент України Володимир Зеленський обговорив із представниками уряду і банківського сектору допомогу малому і середньому бізнесу під час і після епідемії коронавірусу.

Президент України Володимир Зеленський обговорив із представниками уряду і банківського сектору допомогу малому і середньому бізнесу під час і після епідемії коронавірусу.

Про це повідомляє Офіс глави держави в понеділок, 6 квітня.

«Малий і середній бізнес сьогодні страждає найбільше, адже не може працювати і не має великої фінансової «подушки». А саме бізнес – це робочі місця і податки», - підкреслив глава держави.

Як продовження карантину вдарить по бізнесу?Європейська бізнес-асоціація виступає проти посилення карантинних заходів без державної програми підтримки економіки в період карантину.

На нараді обговорили створення інструментів для кредитування нових підприємців і підтримки наявних завдяки кредитним канікулам і компенсації відсотків за кредитами так, щоб не збільшити кількість прострочених позик.

Президент також зазначив, що нові інструменти мають показати підприємцям, що «білим» бути вигідно.

«Світ змінився. Працювати «в тіні» сьогодні невигідно. Треба стимулювати зайнятість, запобігаючи неконтрольованій інфляції», – сказала радник керівника Офісу президента з банківських питань Вікторія Страхова.

«Потрібно створити нові і переосмислити наявні програми підтримки, тобто розширити підтримку тих, хто вже працює у різних сферах. Зберегти бізнес зараз – це як дозволити країні дихати і жити в майбутньому», – резюмував Зеленський.

Учасники наради вже найближчими днями представлять дієві програми для підтримки українського підприємництва.

Раніше Зеленський виключив дефіцит продуктів під час карантину.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал