Україна запроваджує обмеження на в'їзд і виїзд в зону ООС

Читать на русском
Обмеження щодо перетину лінії проведення ООС запровадили у Харківській, Запорізькій та Дніпропетровській областях в рамках боротьби з поширенням коронавірусу.

Обмеження щодо перетину лінії проведення ООС запровадили у Харківській, Запорізькій та Дніпропетровській областях в рамках боротьби з поширенням коронавірусу.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.

«З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції з 8:00 28 березня введено обмеження щодо перетину лінії проведення операції Об’єднаних сил зі сторони Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей», — сказано у повідомленні.

Зазначається, що дані заходи передбачають, що перетин лінії проведення операції ОС зі сторони Запорізької, Дніпропетровської та Харківської областей обмежено для осіб, які не мають відповідної реєстрації на території Донецької та Луганської областей. Так само при русі із районів проведення операції обмежено переміщення осіб, які зареєстровані та проживають у Луганській та Донецькій областях, на територію Запорізької, Дніпропетровської та Харківської областей.

Жителям Донецької та Луганської областей також рекомендується без вагомих причин не покидати райони постійного проживання.

Додається, що перетин межі областей дозволено:

  • особам, які є перевізниками продуктів харчування, промислових товарів та товарів першої необхідності та забезпечують життєдіяльність цивільного населення;
  • особам, які є представниками підприємств та організацій, що надають послуги зв’язку, на службовому автотранспорті;
  • особам, які зареєстровані на території інших областей України та працюють на підприємствах, розташованих на території Луганської та Донецької областей, або навпаки;
  • медичним працівникам, які, в разі необхідності, залучатимуться до надання допомоги з ліквідації наслідків спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;
  • працівникам засобів масової інформації, за наявності акредитації для роботи в районі операції Об’єднаних сил;
  • представникам міжнародних місій ОБСЄ, ООН та МКЧХ;
  • представникам органів військового управління, військових частин, баз зберігання, які - здійснюють забезпечення продовольством та матеріально-технічними засобами в районі проведення ООС;
  • особам, які здійснюють логістичне забезпечення підрозділів та служб, включених до складу ООС.

Окрім цього винятки, за окремим рішенням, робитимуться у разі виникнення у громадян причин гуманітарного характеру чи за критичних життєвих обставин при наявності відповідних підтверджуючих документів.

Нагадаємо, пропуск через лінію розмежування в районі проведення операції Об'єднаних сил буде припинено з 22 березня через вжиті заходи на тлі поширення коронавірусу.

Як повідомлялося, бойовики не пропускають спостерігачів спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі на окуповані території Донбасу посилаючись на карантин.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал