ВООЗ спрогнозувала новий епіцентр коронавірусу

Читать на русском
Новим епіцентром коронавірусу можуть стати США, оскільки там інфекція почала поширюватися значно швидше.

Всесвітня організація охорони здоров'я фіксує помітне прискорення поширення коронавірусу в США. Саме вони можуть стати новим епіцентром COVID-19.

Про це заявила прессекретарка ВООЗ Маргарет Харріс, повідомляє Reuters.

За даними ВООЗ, 85% заражень, які відбулися останньої доби, були в країнах Євросоюзу та США. 40% з них – безпосередньо в Штатах.

Країнам загрожують повторні спалахи коронавірусу після скасування карантину – ВООЗЗапровадження жорстких карантинних заходів не зможе стримати поширення коронавірусної інфекції.

«Зараз ми спостерігаємо дуже значне прискорення випадків в США. Там дуже великий спалах і спалах, який посилюється. Тому в них є такий потенціал», – повідомила Харріс, відповідаючи на питання, чи можуть США стати новим епіцентром коронавірусу.

Як відомо, на сьогоднішній день США посідають третє місце у світі за числом країн, де є зараження коронавірусом. Станом на 24 березня зафіксовано 46 450 випадків інфікування. Підтверджено 593 смерті.

Нагадаємо, згідно з даними університету Джона Хопкінса число інфікованих COVID-19 у світі вже перевищило 380 тис. осіб. Кількість смертей наближається до 17 тисяч.

Посилити карантин через коронавірус вирішили у Франції, а в Таїланді оголосили надзвичайний стан.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: