Україна домовляється з МВФ про додаткову програму допомоги

Читать на русском
Україна домовляється з МВФ відразу про дві програми, одна з яких спрямована на порятунок економіки через пандемію коронавірусу.

Україна проводить консультації з Міжнародним валютним фондом про можливість отримання екстреної фіндопомоги через пандемію коронавірусу.

Про це повідомив голова НБУ Яків Смолій під час зустрічі з топменеджерами 50 найбільших українських банків і асоціацій, передає пресслужба Нацбанку.   Як зазначив Смолій, крім переговорів про відкриття нової програми фінансування, Україна веде з МВФ консультації про можливе отримання кредиту в 50 млрд доларів як невідкладної фінансової допомоги для країн, економіка яких страждає від коронавірусу.

Допомога від МВФ очікується найближчим часом – ШмигальПрем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна очікує фінансову допомогу від МВФ вже найближчим часом.

«Фонд передбачив кошти для подолання проблем країнами з низьким рівнем доходів і економік, що розвиваються і найбільше страждають від ефекту епідемії коронавірусу», – повідомив Смолій.

За його словами, результати переговорів будуть у найближчі тижні.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що МВФ виділяє 1 трильйон доларів на порятунок світової економіки. Фонд готовий мобілізувати кредитні ресурси, щоб допомогти деяким країнам протистояти коронавірусу.

Україна вирішила звернутися до МВФ за допомогою через пандемію коронавірусу.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал