Скільки українців перебуває в найбільш уражених коронавірусом країнах світу

Читать на русском

Український уряд вирішив не чекати спалаху коронавірусу і превентивно запровадив карантин на території всієї країни. До кінця березня всі дошкільнята, учні та студенти не будуть відвідувати заняття, під забороною також масові зібрання в понад 200 осіб (скасовані кінопокази, спортивні заходи, закриті розважальні центри). Подібні заходи вже запровадила низка країн. Сьогодні «Слово і Діло» пропонує подивитись, скільки наших співвітчизників перебуває в країнах, де вірус найбільше поширився.

У Китаї, де, за останніми даними, захворіло понад 80 тисяч 950 людей, після евакуації українців наразі на консульському обліку перебувають 592 співвітчизники. У МЗС зазначили, що фактична кількість українців у Китаї може бути більшою.

В Італії, де зафіксовано понад 10 тисяч 150 інфікованих коронавірусом, перебуває щонайменше 15 тисяч 632 українці. Таку цифру озвучили в МЗС наприкінці лютого. Йдеться про тих, хто перебуває на консульському обліку, але невідомо, скільки в країні туристів та українців, які поїхали до Італії працювати не за робочою візою, а за безвізом.

Іран наразі вважається третьою країною за кількістю хворих на коронавірус. За останніми даними, інфіковано вже понад 8 тисяч осіб. Українців у Ірані, за офіційними даними, 850 осіб.

У Південній Кореї вже захворіло понад 7 тисяч 755 людей. На консульському обліку в цій країні перебуває 3 тисячі 120 українців, які мають статус резидента (перебування понад 90 днів). Про це UNN повідомили в українському посольстві. Зафіксовано декілька звернень від громадян України та Республіки Корея щодо перевірки, чи запроваджено якісь обмеження на в’їзд і виїзд до/з України та Республіки Корея через коронавірус. Жодного звернення чи повідомлення про захворювання українських громадян не надходило.

ВООЗ спростувала міфи про китайський коронавірусВживання кокаїну, перебування на морозі або поїдання часнику не допоможуть захиститися від нового коронавірусу.

Франція офіційно вказує, що в країні зафіксовано 1 тисячу 784 інфікованих осіб. За різними даними, у Франції мешкає близько 50 тисяч українців.

В Іспанії ситуація із захворюванням майже така, як у Франції (1 тисяч 695 хворих), але українців там дещо більше – близько 111 тисяч осіб.

У Німеччині також стрімко зростає рівень захворюваності (за останніми даними – понад 1тисячу 565 осіб). Після того, як країна спростила можливість працевлаштування іноземців, українці, які знають німецьку мову, активно поїхали на заробітки до Німеччини. Зараз там перебуває щонайменше 230 тисяч наших співгромадян.

У такій великий країні, як США, де проживає понад 140 млн людей, наразі зафіксовано трохи більше тисячі випадків захворювання на коронавірус. Зараз у Сполучених Штатах перебуває від 900 тисяч до 1,5 млн українців.

Навіть острівна держава Японія вже має сумну статистику: захворіло 581 людей. На консульському обліку в Японії зараз перебуває 1 тисяча 824 українців.

У Швейцарії інфіковано 491 особу. Наразі в країні перебуває 11 тисяч українців.

Раніше «Слово і Діло» розбиралось, як намагаються зупинити коронавірус у різних країнах світу.

Також ми повідомляли, що в Києві стрімко зростає кількість хворих на грип.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал