Суд відпустив під заставу начальника відділу ОПЗ

Читать на русском
У справі нанесення шкоди Одеському припортовому заводу відпустили під 630 000 грн застави начальника відділу заводу Ігоря Чечельницького. Антикорупційний суд відмовився взяти під варту другого підозрюваного у справі Одеського припортового заводу.
Ігор Чечельницькийфото: «Слово і Діло», Олег Новіков

Суд відпустив під 630 тисяч гривень застави начальника відділу експортних поставок та збуту ПАТ «Одеський припортовий завод» Ігоря Чечельницького, якого НАБУ і САП підозрюють у завданні підприємству 93,3 млн грн шкоди.

Таке рішення ухвалив слідчий суддя Вищого антикорупційного суду Андрій Біцюк, повідомляє із зали суду журналіст «Слово і Діло».

НАБУ розслідує продаж Нацагентством добрив ОПЗ за заниженими цінамиНаціональне бюро розслідує справу за фактами можливої змови державних службовців і правоохоронців для продажу товарів за заниженою вартістю.

У разі внесення застави на нього покладуть такі обов‘язки: прибувати за першим викликом; не відлучатися з місця проживання без дозволу; повідомляти про зміну місця проживання; утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними, в тому числі з довіреною особою екснардепа від БПП Олександра Грановського Ольгою Ткаченко, самим Грановським, екснардепом від БПП Ігором Кононенком та іншими; здати на зберігання закордонні паспорти і носити електронний браслет.

Раніше Грановський прокоментував підозри у справі ОПЗ.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро спільно зі Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою повідомили про підозру довіреній особі колишнього народного депутата в організації нанесення 93,3 млн грн шкоди ПАТ «Одеський припортовий завод».

Слідство встановило, що довірена особа екснардепа організувала схему, за якою ОПЗ продавав мінеральні добрива наперед визначеній компанії Newscope Estates Limited за цінами, нижчими від ринкових. В подальшому ця компанія перепродавала товар іноземним компаніям із реального сектору економіки за конкурентними цінами. Однак фізично постачання забезпечував цим компаніям ОПЗ.

Схема діяла впродовж березня-грудня 2015 року. До її реалізації були залучені посадові особи ОПЗ. Внаслідок таких протиправних дій ОПЗ недоотримав дохід у близько 93,3 млн грн.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: