У Мінфіні відзвітували про кількість виданих кредитів за програмою «5-7-9»

Читать на русском
За перший місяць роботи державної програми Доступні кредити 5-7-9, станом на 2 березня було видано 97 кредитів на загальну суму 66,11 мільйона гривень.

За перший місяць роботи державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», станом на 2 березня було видано 97 кредитів на загальну суму 66,11 мільйона гривень.

Про це повідомляє пресслужба Мінфіну.

Зазначається, що протягом останнього тижня лютого кількість заявок на участь у програмі зросла на 145%: з 6190 (на 20.02.2020) до 15190 (на 26.02.2020).

«За перший місяць Фонд розвитку підприємництва, який реалізує програму, уклав договори про співробітництво з державними банками «Укрексімбанк», «Приватбанк», «Ощадбанк» та «Укргазбанк», а також з комерційними «ПУМБ» та «Львів». Окрім того, в якості уповноважених банків відібрано «Альфа-банк», «КРЕДОБАНК» і «ОТП Банк», співпрацю з якими підтримала Рада Фонду. Договори з цими банками укладуть найближчим часом», - йдеться у повідомленні.

Також, вже укладено перші договори про часткові кредитні гарантії - з «Укргазбанком» та Приватбанком. Цей новий елемент «Доступних кредитів 5-7-9%», який з початку березня розширює коло підприємців, що зможуть скористатися програмою.

Фонд розвитку підприємництва активно працює задля подальшого покращення умов програми. Фонд врахував запити та пропозиції уповноважених банків та підготував на їхній основі зміни до Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікро- та малого підприємництва, затвердженого Постановою КМУ від 24.01.2020 №28. Ці зміни зокрема передбачають збільшення максимальної суми кредиту до 2 млн. грн, розширення інвестиційних цілей, на які можуть бути надані кредити, перегляд розрахунку процентної ставки та збільшення рівня максимально суми сплати за гарантією фонду.

Раніше повідомлялося, що за тиждень роботи державної програми «5-7-9» для малого бізнесу, яку запустив Кабмін, видали 27 мільйонів гривень кредитів.

Нагадаємо, 3 лютого прем'єр-міністр Олексій Гончарук повідомив про запуск держпрограми доступних кредитів «5-7-9%» для малого бізнесу.

Також нагадаємо, Гончарук розповів, скільки грошей виділять на кредити для бізнесу.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...