Міноборони пояснило правила призову 18-річних

Читать на русском
Міністерство оборони розіслало в регіони листи з рекомендаціями, як розглядати питання щодо надання відстрочки від призову 18-ти та 19-річним юнакам.

Міністерство оборони розіслало в регіони листи з рекомендаціями, як розглядати питання щодо надання відстрочки від призову 18-ти та 19-річним юнакам.

Про це написав міністр оборони Андрій Загороднюк у Facebook.

Служба в армії з 18 років: навіщо змінили призовний вік16 січня Володимира Зеленського підписав указ про призов у 2020 році на строкову службу з 18 років.

«Учора від Міноборони направлено роз’яснювального листа на усі обласні державі адміністрації з рекомендаціями щодо проведення призовних кампаній у 2020 році. У листі головам призовних комісій усіх рівнів надано рекомендації, як саме розглядати питання щодо надання відстрочки від призову 18-ти та 19-річним юнакам», - написав він.

За його словами, призов 18-річних і відстрочка передбачені законом «Про військовий обов’язок і військову службу».

Загороднюк пояснив, якщо призовники цієї вікової категорії матимуть бажання пройти військову службу в такому віці, то їх приймуть до лав ЗСУ та інших військових формувань. Але це, за словами міністра, відбуватиметься лише за їх письмовою згодою.

На час проведення призовних кампаній Міноборони обіцяє організувати надання консультацій.

Нагадаємо, президент підписав указ про призов у 2020 році на строкову службу з 18 років.

У коментарі «Слово і Діло» експерт пояснив, навіщо змінили призовний вік.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: