Рада знизила ставку ренти на видобуток бурштину

Читать на русском
Парламент підтримав у другому читанні законопроект №2241 з поправками до Податкового кодексу про зниження ставки рентної плати на видобуток бурштину з 25% до 5%.

Парламент підтримав у другому читанні законопроект №2241 з поправками до Податкового кодексу про зниження ставки рентної плати на видобуток бурштину з 25% до 5%.

За відповідний документ проголосувало 290 народних депутатів, пише сайт Ради у вівторок, 4 лютого.

Погоджувальна рада: за що фракції та групи готові голосувати 4-7 лютогоВерховна рада 4 лютого вкотре почне роботу. Слово і Діло розібралося, про що говорили сьогодні на Погоджувальній раді.

Ставка 5% діятиме до кінця 2020 року. У 2021 році вона збільшиться до 8%, а з 2022 року має вийти на постійний рівень 10%. Відповідні зміни вносяться до пункту 252.20 статті 252 Податкового кодексу. Вони набудуть чинності на наступний день після публікації закону.

«Підвищення ставки рентної плати з 5% до 25%, яке відбулося з 1 січня 2016 року призвело до значного зниження надходження цієї плати до бюджету. Тому запропонований підхід має стимулюючий характер для легалізації видобутку бурштину», - пояснив логіку законопроекту заступник голова податкового комітету Ради Олександр Ковальчук.

Нагадаємо, Рада попередньо підтримала законопроект про зменшення кількість депутатів.

Також відзначимо, Рада проголосувала за відставку Бабак.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал