Зеленський відкликає свій законопроект про децентралізацію

Читать на русском

Зеленський вирішив відкликати поданий ним раніше проєкт закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) (реєстраційний номер 2598) і передати його на доопрацювання.

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з головою та заступниками голови фракції політичної партії «Слуга Народу».

Як інформує ОПУ, він вирішив відкликати поданий ним раніше проєкт закону «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)» (реєстраційний номер 2598). Та передати його на доопрацювання.

Президент і народні депутати висловили спільну думку про те, що внесення змін до Конституції в рамках реформи децентралізації потребує детального обговорення та консультацій із представниками всіх сторін.

Децентралізація влади: чи є загроза федералізації УкраїниЧому помилково або маніпулятивно говорити про особливий статус Донбасу та які наслідки матиме впровадження децентралізації влади.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський передав до Верховної ради вдосконалений законопроект про внесення змін до Конституції країни щодо децентралізації влади.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів України схвалив законопроект «Про засади адміністративно-територіального устрою України» (про децентралізацію). Законопроектом визначається чітка процедура вирішення питань адміністративно-територіального устрою. Зокрема, пропонується такий перелік адміністративно-територіальних одиниць: громада, округ, область, Автономна республіка Крим. Громада є первинною одиницею в системі адміністративно-територіального устрою України.

У парламенті ініціюють позачергове засідання Верховної ради для розгляду законопроекту про децентралізацію. Про це заявив голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія.

Раніше, у Німеччині розкритикували законопроект Зеленського про децентралізацію.

Також у Канаді висловили стурбованість щодо законопроекту про децентралізацію.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал