Проблеми Boeing вплинуть на ВВП США

Читать на русском
Проблеми американського концерну Boeing віднімуть 0,5 відсотка від темпів зростання ВВП США в 2020 році. Про це сказав міністр фінансів США Стівен Мнучін.

Проблеми американського концерну Boeing віднімуть 0,5% від темпів зростання ВВП США в 2020 році.

Про це сказав міністр фінансів США Стівен Мнучін, повідомив телеканал Fox News.

«Немає сумнівів, що ситуація з Boeing сповільнить економічне піднесення. Boeing - один з найбільших американських експортерів, і проблеми з припиненням польотів літаків 737 MАХ може відняти 0,5 процентного пункту від темпів зростання ВВП у поточному році», - заявив Мнучін.

Глава Мінфіну очікує, що економіка США зросте на 2,5-3% в 2020 році, проте «темпи підйому можуть, найімовірніше, бути ближче до 2,5% з урахуванням коригування показників Boeing».

«Без цієї проблеми зростання становило би 3%. Очевидно, що угода США про вільну торгівлю з Мексикою і Канадою (USMCA), а також торгова угода з Китаєм зроблять великий внесок у зростання ВВП», - додав Мнучін.

Нагадаємо, у грудні Boeing тимчасово припинив виробництво літаків 737 Max, оскільки їх повернення до польотів опинилося під питанням. В ангарах вже скупчилося близько 400 літаків, які не можна передати замовникам доти, доки не буде отримано дозвіл на відновлення їх експлуатації.

Як відомо, з березня 2019 року діє всесвітня заборона на польоти Boeing 737 Max, після двох катастроф цих літаків в Індонезії та Ефіопії.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал