У ПФУ пояснили, хто зможе вийти на пенсію в 2020 році

Читать на русском
Як нагадують у ПФУ, із кожним наступним роком страховий стаж, що дає право на призначення пенсії за віком, поступово зростатиме.  У 2028 році він становитиме 35 років.

У Пенсійному фонді пояснили, що в 2020 році для виходу на пенсію чоловікам у 60 років і жінкам у 59 років (з 1 квітня 2020 року – 59 років 6 місяців) потрібно мати страховий стаж щонайменше 27 років.

Про це йдеться в роз'ясненні, опублікованому на сайті ПФУ.

Підвищення пенсій для людей, старших за 80 років: чи є кошти та які наслідкиПрезидент України Володимир Зеленський заявив, що в 2020 році будуть підвищені пенсії для людей, старших за 80 років.

Як нагадують у ПФУ, із кожним наступним роком страховий стаж, що дає право на призначення пенсії за віком, поступово зростатиме. У 2028 році він становитиме 35 років.

«Якщо в людини на час досягнення зазначеного пенсійного віку немає необхідного страхового стажу, вона зможе вийти на пенсію за віком після досягнення 63-х або 65 років. Якщо людина продовжуватиме офіційно працювати і придбає необхідний страховий стаж, то пенсія може бути призначена відразу після його придбання», - йдеться в повідомленні.

Як відзначили в Пенсійному фонді, у разі відсутності необхідного страхового стажу для призначення пенсії за віком після 60-ти і 63 років, на пенсію можна вийти після 65 років. Але для цього потрібно мати мінімум 15 років страхового стажу. Тривалість страхового стажу, що дає право на пенсію, визначається на дату досягнення пенсійного віку.

Раніше повідомлялося, що в Україні з 1 січня 2020 року збільшився розмір мінімальної пенсії, тепер вона складає 1638 грн. Ця цифра закладена в держбюджеті на поточний рік.

Також нагадаємо, Аваков назвав суму виплачених пенсій жителям ОРДЛО.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...