Гончарук прокоментував завершення анбандлинга «Нафтогазу»

Читать на русском
У середу, 1 січня, офіційно завершився анбандлинг Нафтогазу в результаті чого Оператор української ГТС став незалежною компанією.

У середу, 1 січня, офіційно завершився анбандлинг «Нафтогазу» в результаті чого Оператор української ГТС став незалежною компанією.

Про це повідомляє урядовий портал.

У свою чергу, цю подію прокоментував прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

«Реформа, яку роками чекали України і Європа завершилася швидко і злагоджено. Тепер Оператор ГТС України отримав від НКРЭКУ ліцензію сертифікацію і тарифи на транспортування газу, ставши повністю незалежним суб'єктом», - йдеться в повідомленні.

Гончарук зазначив, що швидке завершення анбандлинга стало можливим завдяки злагодженої роботи всіх сторін, які були задіяні в процесі.

«Ці зусилля були виправдані: показавши свою відданість європейським правилам, ми отримали контракт на транзит та фінансування системи країни. Хочу підкреслити: така швидкість стала можливою лише завдяки злагодженій роботі всіх сторін: Офісу президента, уряду, парламенту, Нафтогазу і наших європейських партнерів», - заявив прем'єр.

Нагадаємо, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг 24 грудня прийняла рішення про сертифікації «Оператора газотранспортної системи України».

Відзначимо, компанія ТОВ «Оператор ГТС України» розпочала роботу 1 січня 2020 року. З 7 ранку вона взяла на себе обов'язки оператора газотранспортних систем України як незалежна, технічно та фінансово самостійна компанія.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...