Зеленський підписав закон про особливий статус Донбасу

Читать на русском
Президент України Володимир Зеленський підписав закон про продовження до кінця 2020 року закону Про особливий порядок самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей.

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про продовження до кінця 2020 року закону «Про особливий порядок самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей».

Про це свідчить інформація на сайті Верховної ради.

Останній етап проходження законопроекту №2569 «Про внесення зміни до статті 1 закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» - 18 грудня повернуто з підписом від президента.

«У статті 1 закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей» цифри «2019» замінити цифрами «2020». Цей закон набирає чинності з дня його опублікування», - йдеться у тексті закону.

Нагадаємо, 10 грудня у Раді зареєстрували зміни до закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей (ОРДЛО). А 11 грудня нардепи схвалили цей проєкт закону за основу і в цілому.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський після нормандської зустрічі заявив, що закон про особливий статус Донбасу буде продовжений на один рік.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: