Законопроект про особливий статус Донбасу внесли до порядку денного ВР

Читать на русском
У четвер, 12 грудня, Верховна рада України розглянула включення до порядку денного законопроекту про особливий статус Донбасу.
Фото - «Слово і Діло».

У четвер, 12 грудня, Верховна рада України розглянула включення до порядку денного законопроекту про особливий статус Донбасу.

Депутати проголосували, щоб розглянути документ за скороченою процедурою.

Особливий статус чи федералізація: у чому відмінності та чи потрібно змінювати законодавствоВід того, який вплив матиме центральна влада на тимчасово окуповані райони Донбасу, залежатиме, буде федералізація чи ні.

Нагадаємо, Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній раді ухвалити законопроект №2569 щодо продовження особливого статусу Донбасу за основу та в цілому.

Президент України Володимир Зеленський після нормандської зустрічі заявив, що закон про особливий статус Донбасу буде продовжений на один рік. Український президент додав, що питання повернення Україні кордону буде обговорюватися на наступній зустрічі.

Також, за словами Зеленського, безстрокове припинення вогню на Донбасі має розпочатися до кінця 2019 року.

За підсумками нормандської зустрічі президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що особливий статус Донбасу повинен бути закріплений у Конституції України.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: