Кліматичний саміт у Мадриді завершується скандалом

Читать на русском
Кліматичний саміт ООН у Мадриді завершується скандалом, оскільки головні світові економіки опираються зобов'язанням, закріпленим у Паризькій угоді.

Кліматичний саміт ООН у Мадриді завершується скандалом, оскільки головні світові економіки опираються зобов'язанням, закріпленим у Паризькій угоді.

Повідомляється, що після двотижневого саміту багато делегатів заявили про те, що головуюча на переговорах Чилі підготувала підсумковий текст, який ризикує звернути Паризьку угоду 2015 року проти вирішення проблем глобального потепління, пише Reuters.

«Людина року» Ґрета Тунберг прокоментувала звання від TimeАктивістка Ґрета Тунберг заявила, що не могла уявити, що подібне може статися. Так вона прокомметувала, що стала людиною року за версією журналу Time.

Кліматичний саміт мав завершитися в п'ятницю, проте затягнувся через суперечки з приводу реалізації Паризької угоди, яка досі не змогла зупинити ріст викидів вуглецю. Також учасники переговорів висловили обурення небажанням великих забруднювачів продемонструвати готовність до скорочення викидів.

Також повідомляється, що якщо великі економіки, такі як Китай, Індія, Японія, Бразилія, Австралія та інші, не зможуть домовитися, то практично зникнуть надії на запобігання катастрофічного підвищення температури.

Учасники саміту заявили, що підготовлений Чилі проект підсумкової заяви, був одним з найгірших, які вони бачили на переговорах з клімату.

Нагадаємо, підліток і екоактивістка Ґрета Тунберг стала людиною року за версією журналу Time.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: