Європарламент визначив кліматичну ситуацію в світі як надзвичайну

Читать на русском
Європейський парламент сьогодні ухвалив резолюцію, що оголошує надзвичайний стан в області клімату і навколишнього середовища в Європі та світі.

Європейський парламент сьогодні ухвалив резолюцію, що оголошує надзвичайний стан в області клімату і навколишнього середовища в Європі та світі.

Про це передає сайт Європарламенту.

«Напередодні Конференції ООН зі зміни клімату, що відбудеться у Мадриді 2-13 грудня, парламент у четвер ухвалив резолюцію, що оголошує надзвичайний стан в області клімату і навколишнього середовища в Європі та світі. Вони також хочуть, щоб Комісія забезпечила повну відповідність всіх відповідних законодавчих і бюджетних пропозицій щодо обмеження глобального потепління до температури нижче 1,5°C», — йдеться в повідомленні.

За інформацією Європарламенту, усі відповідні законодавчі і бюджетні пропозиції треба привести у повну відповідність з поставленою метою.

«В окремій резолюції Парламент закликає ЄС якнайшвидше, але не пізніше 2050 року, представити свою стратегію досягнення кліматичної нейтральності на розгляд Конвенції ООН про зміну клімату. Також європарламентарі закликають нового президента Європейської комісії Урсулу фон дер Лейен включити цільовий показник скорочення викидів парникових газів на 55% до 2030 року в європейський Зелений договір», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, США почали процес виходу з Паризької кліматичної угоди.

У червні 2017 року Трамп оголосив, що США виходять з Паризької угоди по клімату.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...